Video cursus bij de SGD

VIDEOCURSUS BIJ SGD
WOENSDAG 3 – 10 – 17 – 24 OKTOBER
Vind je het lastig om van je vakantieopnamen een mooi geheel te maken of wil je je verder verdiepen in het maken van een goede film? Onze videoclub SGD start woensdag 3 oktober om 20.00 uur weer een basiscursus Videofilmen. In vier avonden maakt men onder leiding van enthousiaste en ervaren docenten kennis met het gehele proces van het filmen vanaf de opname tot de computermontage. De kosten bedragen slechts 25 euro. Tot aan het einde van het jaar kunt u naast de cursusavonden ook de andere avonden van onze club bezoeken. Of je nu filmt met je telefoon, een eenvoudige camera of geavanceerder materiaal. We bieden voor iedereen een platform. Ook ben je niet gebonden aan een specifiek montageprogramma. Alle avonden worden gehouden in het Rode Kruisgebouw, Dubbelsteynlaan West 43, 3319 EK te Dordrecht. Voor informatie kunt u e-mailen via onze website of bellen naar het secretariaat: 0786171377.

Geplaatst in Nieuws